Kalıp Tasarımı ve Üretimi

Her işte olduğu gibi kalıp tasarımında da tecrübe gerekmektedir. Ek olarak hem malzeme bilgisi hem imalat bilgisi, tasarım becerileri de ön plana çıkıyor. Uzman ekiplerle çalışmak gerekiyor. Bu alanda eşit özelliklerde ürün üretebilmek amacıyla, özellikle eşit mekanik özelliklere sahip, boşluksuz ve son geometriye göre. Regnum olarak en doğru tasarımı ve en kaliteli kalıp çelikleri ile üretilen kalıpları kısa sürede sizlere sunuyoruz.

Makine Parkı

Mori Seiki VS 100 : 4 eksenli Dik İşleme Merkezi
Deckel Maho DMU 100 Monoblok : 4 eksen Dik İşleme Merkezi
Deckel Maho DMC V64 Linear (x3): 3 eksen Dik İşleme Merkezi
Deckel Maho DMC V75 Linear : 5 eksenli Dik İşleme Merkezi
Deckel Maho DMC 105 Linear : 3 Eksen Dik İşleme Merkezi
Robodrill 14 LIA : 4 eksenli Dik İşleme Merkezi
Mori Seiki CL 200 : C Eksen Torna Makinesi
Ajan 50 (x2) : 4 Eksen Erozyon - Kesim Makinası
Lagun (x2): Kalıpçı Freze Makinesi
Lagun : Radyal Delme Makinası
C11 MT : Torna Tezgahı

Alüminyum & Zamak Enjeksiyon

Firmamız endüstriyel üretim süreçlerinde lider konumda yer alan yüksek kaliteli alüminyum ve zamak enjeksiyon çözümleri sunmaktadır. Sektördeki geniş deneyimimiz ve uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimize benzersiz ve özelleştirilmiş parçalar sunmaktan gurur duyuyoruz. ​ ​ Şirketimizin en büyük gücü müşterilerimize hızlı ve esnek hizmet sunabilme yeteneğidir. Deneyimli ekibimiz ve gelişmiş üretim süreçlerimiz sayesinde müşteri taleplerini zamanında karşılamaya ve üstün kaliteyi rekabetçi fiyata sunmaya hazırız.

Metal Üretimi

Kaliteli Metal Mobilya Ayakları Üretimi İle Estetiği ve Dayanıklılığı Bir Araya Getiriyoruz Müşterilerimize kaliteli, estetik ve dayanıklı metal mobilya ayakları sunarak mobilyalarınıza şıklık ve dayanıklılık katmayı hedefliyoruz. Regnum, modern tasarımların yanı sıra dayanıklılık ve uzun ömürlülük faktörlerini de göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Müşteri taleplerini dikkate alarak kişiye özel ve kaliteli üretim yapmaktayız.